< Generátor obsahů AdCreativeAI - AI Marketing HackerBlog o marketingu a AI. Generátor obsahů AdCreativeAI - AI Marketing Hacker

Generátor obsahů AdCreativeAI


Jedním z prvních generátorů obsahu s AI, na který jsem narazil, je AdCreative AI. Slibují generování chytrých reklamních kreativ a kreativ pro příspěvky na sociálních médiích, rychle a s konverzními sazbami výrazně překonávajícími lidskou práci (což bude pravděpodobně hlavně funkcí objemu a rychlého a robustního AB testování). Tyto a podobné nástroje nás přiblíží k „hyperpersonalizaci“, což je téma, kterému se chci dlouhodobě věnovat. Pro začátek je ale jeho velkým benefitem to, že by nás měl zbavit nutnosti adaptovat jedno sdělení na tisíc a jeden formát. V mojí agentuře tým grafiků strávil několik hodin kreativní prací a pak další hodiny tím, že dělal ze čtverce proužky a z proužku naležato proužek nastojato, zaplaťpámbu, že tohle bude brzo za námi.

Evidentně věnovali větší energii hledání prvních klientů (chlubí se Teslou), než vlastnímu brandingu, ale co je dobré pro Elona, mělo by být dobré i pro mě a vás. Mám proto návrh: přidejte se ke mně pro test tohoto generátoru obsahu! Chystám se přihlásit k tomuhle, a ideálně několika dalších podobných nástrojů a použít jej na propagaci tohoto blogu – nebo, pokud se chcete připojit k testu, dejte mi vědět a vyzkoušejme je na vašem produktu nebo službě. Kontaktujte mě, pokud máte zájem.